Skup złomu DMW Wrocław

Zobacz naszą ofertę i ceny lub skontaktuj się już teraz!

NASZA FIRMA

Prowadzimy nasz skup złomu we Wrocławiu (Fabryczna) już od prawie 20 lat. Wysoka kultura i szybkość obsługi sprawi, że będziesz do nas wracać!

JEDNE Z NAJWYŻSZYCH CEN

Oferujemy Państwu fachową obsługę oraz jedne z najwyższych cen na terenie Wrocławia i województwa. Dajemy możliwość negocjacji, szczególnie przy większych ilościach towaru.

WŁASNY TRANSPORT

Dysponujemy transportem samochodowym od ciężkich pojazdów hakowych – w tym z HDS-em – po busy. Posiadamy kontenery 38 m3 (wysokie) i niskie. Na życzenie klienta podstawiamy je w wyznaczone przez zleceniodawcę miejsce.

ODPADY POPRODUKCYJNE

Odbieramy duże (wielotonowe) ilości metali powstałych jako odpady  procesów produkcyjnych. 

Poznaj skup złomu inny niż wszystkie!

Współpracujemy z firmami (klienci hurtowi), oraz przyjmujemy klientów indywidualnych (tylko zmotoryzowanych). Jesteśmy profesjonalistami, dlatego stosujemy wąską specjalizację, ograniczając się do skupu odpadów metali „czarnych” i „kolorowych” oraz stopów i stali szlachetnych. Szczególnie zainteresowani jesteśmy wszelką poprodukcją.

Co nas wyróżnia?

DMW Wrocław to firma z wieloletnią tradycją. Posiadamy duże doświadczenie w branży oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Poznaj nasze cechy i wartości oraz specyfikę firmy!

FACHOWE DORADZTWO

Jako uczciwy, rzetelny skup posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia, wykwalifikowaną kadrę. Poznaj nasz kilkuosobowy zespół pasjonatów metali, surowców wtórnych oraz ich dalszej odsprzedaży i przetwarzania.  

PARTNERSKA WSPÓŁPRACA

Naszych partnerów i klientów zawsze traktujemy indywidualnie. Uczciwie podchodzimy do rozliczeń dlatego zawsze staramy się oferować możliwie dobre warunki odsprzedaży metali. Nasz cennik złomu nie jest stały. Dlatego zapraszamy do indywidualnego kontaktu aby poznać nasze ceny złomu.

POLECAJĄ NAS DUŻE FIRMY!

Współpracujemy z firmami (klienci hurtowi), oraz przyjmujemy klientów indywidualnych (tylko zmotoryzowanych). Posiadamy rekomendacje dużych tak polskich jak i zagranicznych firm, z którymi od lat współpracujemy. Od wielu lat działamy we Wrocławiu jako hurtowy skup.

DOKŁADNE WAŻENIE ZŁOMU

Dysponujemy elektronicznymi wagami od 100kg po 40 ton (najazdowe). Dzięki temu rozliczymy się precyzyjnie za wagę danego metalu. Dlatego też, hurtowy skup złomu działa zawsze szybko i sprawnie.

Metale kolorowe

Główną specjalizacją skupu złomu DMW Wrocław są metale czarne oraz metale kolorowe – miedź, aluminium oraz mosiądz. Oferujemy bardzo dobre ceny odkupu metali. Szczególnie zainteresowani jesteśmy wszelką poprodukcją. Realizujemy hurtowy skup złomu. Zapraszamy!

ZADZWOŃ

skup aluminium skup złomu Wrocław Fabryczna
hurtowy skup złomu Wrocław Fabrycza cennik

Skupujemy kable

Masz duże ilości kabli w osłonkach i nie wiesz co z nimi zrobić? Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie odkupimy duże ilości kabli każdego typu. Bez względu na typ kabli mogą one nas zainteresować. Chcesz poznać ceny za hurtowy skup kabli, metali lub innych surowców wtórnych? Zadzwoń i sprawdź ile możesz zarobić!

KONTAKT

Wyceń swoje metale i inne surowce – DMW skup złomu Wrocław Fabryczna

Z pasji do środowiska

Nasza firma powstała z pasji do wspierania procesów recyclingu oraz przetwórstwa surowców i metali. Dzięki temu wiemy, że nasze środowisko cierpi mniej. W naszym życiu osobistym i biznesowym kierujemy się dbałością o dobro środowiska. Cieszy nas fakt, że nasze wartości możemy również realizować w biznesie i w ten sposób wspierać ekologię oraz ochronę środowiska. Trend ECO wspieramy prowadząc działalność biznesową ale również (a może przede wszystkim) poprzez prawidłowe postawy ekologiczne w naszym życiu prywatnym.

O NAS

Wspieramy wrocławski sport – ultimate frisbee

Od wielu lat propagujemy i wspieramy wrocławski sport m.in. ultimate frisbee. W szczególności blisko związani jesteśmy z drużyną Mistrzów Polski „The Bridge” oraz „Flowers” Wrocław. To młody ale niezwykle dynamicznie rozwijający się i ciekawy sport. Zawsze lubiliśmy aktywność fizyczną dlatego z chęcią angażujemy się we wspieranie lokalnego sportu zwłaszcza naszego ulubionego ultimate. Dowiedz się więcej.

Więcej

skup złomu DMW Wrocław Fabryczna

Skup złomu Wrocław Fabryczna – DMW aktualności

Zobacz najnowsze informacje na temat naszej firmy, oferty, ceny skupu oraz promocje i nowości. Zapraszamy do lektury.

ROZBUDOWA FLOTY

Pragniemy poinformować Państwa, iż nasza firma zakupiła nowy samochód – Mercedes Actros, wraz z przyczepą.Zakupiliśmy również 5 nowych kontenerów (3 niskie – z dachem na wióry i 2 wysokie). Dzięki[…]

Read more
ochorna

Ochrona klientów i pracowników

UWAGA – PROŚBA i APEL DO KLIENTÓWW trosce o zdrowie Państwa jak i naszego zespołu prosimy o zachowanie wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa odwiedzając nasz skup oraz informujemy, że na terenie[…]

Read more
prawo dotyczące skupu złomu

Nowe wymagania prawne

SZANOWNI PRZEDSIĘBIORCY!!! INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 01.01.2020 PRZEDSIĘBIORCÓW OBOWIĄZUJE ELEKTRONICZNY SYSTEM BAZY DANYCH O PRODUKTACH, OPAKOWANIACH ORAZ GOSPODARCE ODPADAMI (BDO). PRZEDSIĘBIORCA PRZED ROZPOCZĘCIEM TRANSPORTU POWINIEN WYSTAWIĆ KARTĘ PRZEKAZANIA ODPADU (KPO).[…]

Read more